ECF Intern

Jesteśmy Beesfund, największą platformą equity crowdfundingową w tej części europy. Od 7 lat pomagamy spółkom w pozyskiwaniu kapitału na rozwój, a inwestorom dajemy możliwość stania się współwłaścicielami innowacyjnych startupów. Wywracamy porządek na rynku kapitałowym. #finRebels

700% wzrost i trzykrotne powiększenie zespołu w ciągu ostatniego roku? To właśnie my. A teraz przyszedł czas na jeszcze więcej.

Kogo szukamy?

Chuliganów rynku kapitałowego. Osób zainteresowanych wprowadzaniem realnej zmiany w funkcjonowanie systemu finansowego, które są gotowe wyjść poza przyjęty schemat. Szukamy ludzi, a nie CV. Jesteś świeżo po studiach, w trakcie, Twoje wykształcenie nie jest związane w żaden sposób z ekonomią? Nie masz doświadczenia w sektorze finansowym ani w marketingu? Nie ma problemu, doświadczenie w naszej branży w Polsce praktycznie nie istnieje. Jesteśmy gotowi na kształcenie naszych pracowników.

Szukamy ludzi:

  • analitycznie myślących, z lekkim zacięciem marketingowym
  • gotowych na wyzwania i poszukiwanie rozwiązań
  • z inicjatywą
  • dobrze zorganizowanych

Konkrety?

Firma: Beesfund S.A.
Dział: Operations
Stanowisko: ECF Intern
Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów
Wymiar: Przynajmniej 30h tygodniowo
Wynagrodzenie: 2000 PLN netto/etat

Zadania?

W skrócie: Najpierw wdrożenie, a później wsparcie klientów w przygotowywaniu kampanii equity crowdfundingowych. U nas nie parzymy kawy, u nas podejmujemy realne działania, które mają wpływ na kształt kampanii naszych klientów.

Konkretniej?

  • ciągłe zdobywanie wiedzy w zakresie equity crowdfundingu - program szkoleniowy
  • udział w spotkaniach z klientami
  • wsparcie klientów w procesie przygotowania emisji
  • wsparcie klientów w tworzeniu materiałów informacyjnych
  • zadania z zakresu market research i copywritingu

Przyszłość?

Zależy nam na budowaniu długoterminowych relacji. Po okresie praktyk przewidujemy możliwość zatrudnienia na stanowisku ECF Specialist i dalszy rozwój w branży equity crowdfundingu.

Brzmi jak oferta idealnie do Ciebie? Aplikuj! #joinTheHive

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: kariera@beesfund.com.
W tytule e-maila proszę wpisać “ECF Intern”.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli dot. oświadczenia o zapoznaniu się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dla celów niniejszej oraz przyszłych rekrutacji:

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z powyższą informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych w związku z udziałem w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Beesfund S.A. z siedzibą w Warszawie.

Jeżeli kandydat chce wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV również następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolną zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora na wskazane powyżej stanowisko, prowadzonych w ciągu 1 roku od dnia zakończenia bieżącej rekrutacji. Niniejsza zgoda obejmuje w szczególności zgodę na kierowanie do mnie przez Beesfund S.A. z siedzibą w Warszawie informacji o takich przyszłych rekrutacjach. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie niniejszej zgody jest równoznaczne z wyrażeniem przeze mnie zgody na przetwarzanie przez Beesfund S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych na potrzeby prowadzenia wobec mnie powyższych działań, zgodnie z przekazaną mi informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.

Informujemy, że w związku z Pana/-i udziałem w procesie rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko organizowanym przez spółkę Beesfund S.A. z siedzibą w Warszawie, podmiot ten będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe umieszczone w dokumentach rekrutacyjnych (CV, liście motywacyjnym itp.), przekazanych przez Pana/-ią w toku rekrutacji – więcej informacji uzyska Pan/-i klikając w link.